Hotel Astra ubytovanie Spindleruv Mlyn - Fotogaléria !

Ubytovanie Krkonoše Špindleruv Mlýn : Hotel Astra ponúka ubytovanie v lyžiarskom areáli Špindleruv Mlýn v centre najvyšších českých hôr Krkonôš v nadmorskej výške 800m. Špindleruv Mlýn patrí medzi najlepšie turistické a lyžiarske strediská v Českej republike. Hotel Astra je trojhviezdičkové ubytovacie zariadenia, ktoré svojou výbavou jednoznačne dosahuje úroveň obdobných zariadení vo svete.

Hotel Astra popis ubytovanie:
Celková kapacita hotela Astra v Špindlerovom Mlyne je 55 izieb s možnosťou ubytovania v stredisku Špindlerov Mlyn v dvojposteľových izbách s prípadnou prístelkou a aj tak v rodinných apartmánoch s 5 lôžkami v dvoch prepojených izbách. Všetky izby hotela sú vybavené sprchou a WC. Ďalej izby majú satelitný televízny príjem, telefón a vlastný balkón.

Špindleruv Mlýn Hotel Astra reštaurácia:
V hoteli Astra je k dispozícii reštauračná jedáleň, ktorá slúži predovšetkým hotelovým hosťom a kde sú podávané raňajky a večere. Všetko stravovanie prebieha formou švédskych stolov. Na reštauračnú jedáleň nadväzuje snack bar. V prízemí hotela sa nachádza štýlová reštaurácia s kapacitou cca 100 miest na sedenie. Reštaurácia je priamo prepojená so zimnou záhradou, ktorá svojím prevedením ponúka dokonalé prepojenie posedenie v reštaurácii s priamym kontaktom s krkonošskou prírodou.

Špindleruv Mlýn ubytovanie, služby, relax:
Pobyt v hoteli Astra Vám spríjemní sauna, solárium, bazén, 2 bowlingové dráhy, biliard a kvalitné masáže. Na hoteli funguje požičovňa lyží a lyžiarska škola pre deti i dospelých. Do ski areálu vás zadarmo odvezie priamo od hotela ski bus. Hotel Astra má k dispozícii garážové státie, ktoré sú v obmedzenom počte. Ďalej sú k dispozícii vonkajšie parkovacie státie pre automobily, ktoré sú pod uzavretím a sú monitorované kamerovým systémom. Na využitie sú aj parkovacie státie, ktoré sú na voľnom priestranstve bez uzavretia a sú tiež pod dohľadom kamerového systému.
Hotel Spindleruv Mlyn Astra - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Spindleruv Mlyn Astra - hotel má reštauráciuHotel Spindleruv Mlyn Astra - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Spindleruv Mlyn Astra - V hoteli je biliardHotel Spindleruv Mlyn Astra - možnosť pripojenia na internetHotel Spindleruv Mlyn Astra - k dispozícii letná terasaHotel Spindleruv Mlyn Astra - k dispozícii kavareňHotel Spindleruv Mlyn Astra - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Spindleruv Mlyn Astra - akceptuje creditné karty VISAHotel Spindleruv Mlyn Astra - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Spindleruv Mlyn Astra - krytý bazén v hoteliHotel Spindleruv Mlyn Astra - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Spindleruv Mlyn Astra - Iybz sú vybavené televízoromHotel Spindleruv Mlyn Astra - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Spindleruv Mlyn Astra - Izby s vlastnou toaletou